Ay burcu balık olanlar

Kaçmak, kaçıp gitmek istediğiniz oluyor mu? Siz de benim gibi ağlak bir insan mısınız? Özellikle kadınsanız eğer, benim gibi ay burcunuz da balıksa eyvah eyvah. Gözlerinizin yaşı dinmiyor olmalı. Ay burcu balık olanların tipik işareti; kaçmak için doğuştan gelen bir dürtüdür. Ne zaman geri çekileceğinizi bilmiyorsanız, hayatın zor yanlarıyla baş edemeyeceğinizi göreceksiniz. Gerçeklerden kaçmak, ay burcu balık tecrübesi deneyiminin önemli bir parçasıdır. Bunu bilinçli veya bilinçsiz yaparsınız.

Ay burcu balık, şefkat işaretidir

Bazen Balık Ay’la doğanlar bilinçsizce hastalanır, savunmasız veya yoksun olurlar. Bununla birlikte, kaçış yaşanır, çoğu kez dünyada başa çıkamayacağının altını çizen bir his vardır. Sevgiler, diğeriyle birlik arayan sevecen bir yürektir. Aşkta, en büyük ödülünü ve fedakarlık yapmanın en mantıklı nedenini keşfedeceksin.

Çoğu zaman, Balık Ay’lı kadınlar için daha kolay bir zaman vardır, çünkü kadınların hassas taraflarını keşfetmeleri ve geliştirmeleri sağlanır. Erkekler için bu yerleştirme daha zor olabilir. Çoğu erkek, duygusal hayatlarını bastırmak için erken yaşlardan itibaren, korku ve kendini inkar etme biçimine yol açar ve sonraki hayatta kapanmaya ve sezgisel tarafını inkar girişimine yönlendirilir. Bazen Balık’la Ay’la doğan erkekler doğal hassasiyetlerinden korkarlar. Bu, uzunca bir süre kilitli kalan parçalara açılmak anlamına geleceğinden, ‘diğer sözcük’ diyeceği bir şey fikrine kötü tepki verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir