Ay burcu balık olanların özellikleri

Benim ay burcum balık. Balık burcu ay burcu olanların tipik duygusal reaksiyonlarını gösterdiğimi söyleyebilirim. Öncelikle ay burcunun kişilere ne gibi özellikler verdiğine değinmek istiyorum. Ay burcu nedir, ay burcunun özellikleri nelerdir, bundan söz edeyim. Ay burcu, bizim duygusal özelliklerimizi belirler. Ay burcumuz bizim kişiliğimizdeki duygusal özelliklerimizi direkt temsil etmektedir.

Güneş Burcu kişinin karakteri, Yükselen burç dış dünyaya kendisini nasıl yansıttığı, Ay Burcu ise iç dünyasında neler yaşadığı, duygularını nasıl hissettiği ve karşı tarafa nasıl gösterdiği hakkında bizi aydınlatır. Bireyin üzüntülerini, kaygılarını, mutluluğunu nasıl yaşadığı, geçmişi, bilinçaltı, sağlığı ve annesi ile dialoğu yine Ay burcunun etkisi altındadır.

Ay burcunuz benim ay burcum gibi balık mı?

Ay burcu balık olanlar; Duygusalsınız. Kuvvetli bir hayal gücünüz vardır. Romantik ve idealistsiniz. Duygusal olarak bağımsızsınız ama özgürlük arayanlarla iyi ilişkiler kurmanız zordur. Başkaları sizi kolay incitebilir. Bazen utangaç ama heyecanlısınız. Kuramcı, sanatçı bir ruha sahipsiniz ve ruhsal yönünüz güçlüdür.

Canlı Bir Hayal gücü ile doğmuşsunuz

Hayallerinizin çok güçlü olması muhtemeldir. Birçok yaşam deneyiminde nüansın her biçimini bulabilirsiniz. Hayal gücünüzün birçok dünyasına atılmaya çalışan her türlü görsel ve duygusal uyarana cevap vermeniz muhtemeldir. Burada rekreasyon ve serbest bırakma bulabilirsiniz. İster kendi hayalinizdeki rahat bir dünyaya kaçmayı ya da kendinizi sanata kaptırmayı tercih edersiniz, hayal gücünüzü harekete geçiren her şey eve gelmek gibi hissediyor ve ruhunuzu besleyebilmenizi sağlar.

Yeteneklerinizi yaratıcı bir şey haline getirirseniz bu büyük bir avantaj. Çoğu zaman, Balıkçıl enerjisi soyut sanat formları vasıtasıyla ifade edilir, bu nedenle müzik, film, fotoğrafçılık, dans, drama, şiir veya resim çevresindeki her şey itiraz edebilir. Sanatçı olarak çalışmasanız bile, belli sanat formlarına kesinlikle uyulması ihtimaliniz yüksektir. Bu işaret oldukça yaratıcı olduğu için, canlı hayal gücünüz için bir çıkış noktası bulanlar sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir