Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir

Burçlar içinde belki de en hassas ve duygusal erkekle karşı karşıyasınız. Yengeç burcu olan bir erkeğe aşıksanız eğer işiniz zor hanımlar. Çünkü yengeç burcu erkeği size baktığında annesinin özelliklerini görmek isteyecektir. Yalandan nefret eden yengeç erkeği sonsuz bir sadakat ve dürüstlük duygusu bekleyecektir sizden. Yengeç burcu erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız öncelikle derli toplu, nazik, sevecen ve duygusal bir kadın olmalısınız. Öteki türlü sizden kolayca uzaklaşacaktır.

Yengeç burcundan bir erkeğe âşıksanız kılık kıyafetinize, giyiminize son derece özen göstermelisiniz. Her zaman için hanım hanımcık görünmeyi bilmelisiniz. Ayrıca eğer bir gece eğlencesine gidecekseniz oradaki en büyüleyici, en şık kadın da siz olmalısınız. Yengeç erkekleri kadınlarıyla gurur duyabilmeyi isterler.

“Bugün makyajımı çalakalem yaptım, çünkü yeterince vaktim yoktu,” gibi bir açıklama onu çileden çıkarmasa bile surat asmasına sebep olabilir. Yengeç burcu erkeklerinin kötü sayılabilecek olan bir özellikleri de içkiye düşkün olmalarıdır. Bu yüzden size tavsiyemiz onun surat asmasına, kendisini kedere vermesine hiç müsaade etmemeniz. Siz onu neşelendirin ki o içki şişesine sarılmaya gerek duymasın.

Bir de bu erkeğin evine düşkün olduğunu söylemiştik.

İyi yemek yapmayı biliyorsanız işiniz kolay. Erkeğiniz için çeşit çeşit yemekler yapın, güzel sofralar hazırlayın, lezzetli kekler pişirin, o da karşılığında sizin yanınızdan, evinizden hiç ayrılmasın.