Yükselen burcum terazi olunca

Yükselen burcum terazi. Terazi burcu yükselen burç olunca insanda ne gibi özellikler oluyor merak ettim ve araştırdım. Bu arada söylemekten gurur duymuyorum ama güneş burcum ikizler. Ay burcum da balık. Bu üç burç da değişken ve çift fazlı. Bu da demek oluyor ki benden kaçabildiğiniz kadar uzağa kaçın. O kadar dengesiz ve çift yönlü bir insanım işte. Duygusal, neşeli, gamsız ama sulu gözlü. Tam bir çelişkiler yumağıyım galiba. Allah düşmanımın başına bu burç kombinasyonunu vermesin.

Gelelim terazi yükselen burç özelliklerine

Yükselen burcu terazi olan kadınlar güzel yüzlü oluyormuş, erkekler ise yakışıklı oluyormuş. Terazi burcu denge ve adaletin simgesidir. Yükselen terazi insanları adil ve nazik kimselermiş. Bazen diğer insanları incitmemek adına ya da bulundukları ortama kendilerini kabul ettirmek adına, düşündüklerinden farklı şeyler söyleyebiliyorlarmış. Nabza göre şerbet de diyebiliriz.

Yükselen burcunuz terazi mi? Genellikle doğuştan gelen bir moda, stil ve tattaki duyguyla çok rafine olabilirsiniz. Bazen yükseleni Terazi olanlar şık ve estetik görünümün izdüşümü ile çok ilgilidir ve bu yüzden çok moda bilincine sahip olabilirler.

Terazi, adalet, eşitlik ve doğru insan ilişkileri ile ilgili bir hava işaretidir. Bu nedenle, tüm kararlarınızda bir objektif ve adil olma ihtiyacını hissedeceksiniz; bu, bir karar veya karara varılamadığında biraz sakat kalabilir. Göreviniz verilen bir durumda doğru ilkeyi bulmak ve sonra bunu yapmakla görevli olduğunuz için yansıtıcı yargı kilit nottur, zihninizi değiştirmeden Yasayı destekleyenler olarak konumunuzu korumak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir