5 Adımda Erkek Tavlama Rehberi

seven erkeklerHoşlandığınız erkeği elde etmenin 5 kolay yolu. Onu kendinize hayran bırakın. Aşık edin ve sizin olsun! Akıllı kadınlar, erkekleri işte böyle etkiliyor. Üstelik teklif eden de siz olmayacaksınız. Onu kendi ayakları ile tıpış tıpış yanınıza getirmeye ne dersiniz? Mükemmel olmanıza gerek yok. Erkekler mükemmel kadın değil, akıllı kadınları tercih ediyor.

1-Duymak istediklerini söyleyin

Bir erkeğin kalbine girmek istiyorsanız ona duymak istediklerini söyleyin. İltifat yalnızca kadınların ihtiyaç duyduğu bir şey değil. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi iltifat işitmek istiyor. Ona, onu mutlu edecek sözler söyleyin. Kendine olan güvenini tazelemek için bu güzel bir yoldur. Tavsiye ettiğimiz birkaç etkili söz; çok yakışıklısın, teşekkür ederim, iyi ki varsın, seninle mutluyum, seni seviyorum, her zaman yanındayım, sana güveniyorum, hep benimle ol.

2-Her zaman gülümseyin

Erkekler iyimser, güler yüzlü ve sıcak kanlı kadınlara bayılıyor. Hayattan zevk alan, mutlu olan ve mutlu eden bir kadın da erkeklere göre her zaman gülümsüyor. Erkekleri tavlamanın en iyi yolu, önce ilgi çekmektir. Bir erkeğin ilgisini çekmek için, diğerlerinden ayrılın ve önce yüzünüze kocaman bir iyimserlik ekleyin.

3-Ona dokunun

Dokunmak sihirli bir iksir gibi, hoşlandığınız erkeğin sizi hemen fark etmesini sağlar. Erkeklerin dikkatini çekmek ve o anda güzel bir elektrik yakalamak için, uygun zamanı kollayın ve fırsatını bulduğunda ona dokunun. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Sözünü ettiğimiz dokunma, onu taciz etme anlamında değil. Onunla konuşurken, zaman zaman koluna dokunun, kolunuz ya da eliniz koluna gelecek şekilde yakın bir mesafe kullanın. Bu durum, ona sizin ondan hoşlandığınız mesajı verir.

4-Gözlerine bakın, göz teması kurun

Eğer birinin gözlerinin içine bakmıyorsanız onunla sağlam bir iletişim kuramazsınız. Şu çok net ki, biriyle flört ya da hoşlanma aşamasındayken kolay kolay onun gözlerinin içine bakamazsınız; gözleriniz yere ya da odanın içindeki başka yerlere odaklanır. Ama elinizden gelenin en iyisini yapın ve onunla konuşurken gözlerinizi gözlerinin içine dikin. Biraz seksi, biraz ateşli bakmak onun ilgisini çekmek için kelimelerden daha fazla işe yarar.

5-Size gelmesini sağlayın

Bir erkeği tavlamanın en önemli yolu, erkeğin ilgisini ayakta tutabilmektedir. Açık konuşmakta yarar var; aklınızla, söylediklerinizle karşı tarafı etkilersiniz, ancak bir erkeği kadına yaklaştıran temel nokta, onu arzulamasıdır.

Flörtte birinci adımı erkeğin atmasına izin verin. Zira bu, “kaçan kovalanır” kuralının bir parçasıdır. Erkek, “Ben bu kadını nasıl elde ederim?” diye düşündükçe, size karşı ilgisi ve heyecanı da artar. Siz herhangi bir girişimde bulunmadan, ondan ilk adımı beklemeye devam ettiğiniz sürece de erkek bilinçaltındaki savaşçı ruhunu açığa çıkarıp sizin için mücadele etmeye karar verir. Hem beğenildiğini ve peşinden koşulduğunu bilmek hangi kadının hoşuna gitmez ki!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir