Evli birine aşık olmak

ihanet eden erkekEvli birine aşık olmak durumu birkaç değişik biçimde gerçekleşebilir. Örneğin taraflardan biri evli, biri bekarsa tek taraflı ihanet, her iki taraf da evliyken evli birine aşık oluyorsa çift taraflı ihanet olur. evli olan tarafın ilişkiye başlarken bekar olduğu yalanı varsa, gerçekten bekar olan taraf için trajik bir son var demektir. Biz bu durumu bekar kadın-evli erkek ilişkisini baz alarak inceleyeceğiz. Muhtemelen siz bu yasak aşkın bekar kadın tarafısınız.

Bekar bir kadın, evli bir erkeğe aşık olduğunda genellikle erkek ilişki başlangıcında bekar olduğunu söyler. Ancak kadınlar her zaman birlikte oldukları erkeğin evli olduğunu hissetmektedir. Erkeğin bu yalanı çok uzun sürmez yani. İş buradan sonra başlar. Yani kadın, sevdiği erkeğin evli olduğunu öyle ya da böyle, herhangi bir şekilde muhakkak anlayacak ya da öğrenecektir.

Bundan sonra ne yapmak gerekir?

Evli bir insana aşıksanız eğer, ondan size yar olmayacağını bilmeniz gerekir. Unutmayın, o insan her buluşmanız sonrasında evine, karısına ve çocuklarına gidecek. Ve emin olun evden içeri girdiği an sizi unutacak. Evde bir eşi ve belki de çocukları onu beklerken, o erkek muhtemelen size aynı bilindik klasik karısını aldatan erkek yalanları söyleyecek.

Zaten mutsuzum, zaten ayrılacağız, evde huzur yok, karımla ayrı yataklarda yatıyoruz, bağlarımız koptu, boşanacağız ama uygun zamanı bekliyoruz..Bu sözler size de tanıdık geldi mi?

Oldu ya erkek size aşık ve karısını boşamak niyetinde. Sizinle olmak için ardında gözleri yaşlı, terk edilmiş ve artık hayatta tutunacak bir dalı kalmayan eş, yuvası dağılmış babasız büyüyecek çocuklar bırakan bir erkek size neden sadık olsun?

Yüzlerce bekar erkek varken, evli erkeğe aşıksanız, onun evli olduğunu bile bile bu ihanete ortak oluyorsanız, hemcinsiniz olan bir kadının yuvasını dağıtmayı bile göze almışsanız bu sizinle vicdanınız arasında olan ciddi bir sorundur. Kimse aşk acısından ölmez. Ve son olarak; yuva yıkan mutlu bir yuva kuramaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir