Marie Claire Siyah Maske

Marie Claire Siyah Maske A101 markete gelmiş ben de aldım bir tane. 9.90 tl fiyatı vardı. Ucuz nasıl olsa, denemekten bir şey çıkmaz dedim ve Marie Claire Siyah Maskeyi kullanmak üzere aldım. Tabii ki hemen denedim. Siyah maske adından da anlaşılıyor. Kokusu çok fazla. Yapay ve rahatsız edici. Kokusundan hoşlanmadım. Çok sentetik kokuyor. Hemen tarif edildiği şekilde yüzüme uyguladım ve söyledikleri sürede yüzümde beklettim. Soymakta bir sıkıntı yok, Marie Claire Siyah Maskeyi soymak kolay. Kuruduğunda hemen soyuluyor. Ama sanırım tek artı yönü bu oldu.

Marie Claire Paris Siyah Maske bence bana hiç ama hiç uymadı. Olmadı yani. Hiçbir faydası yok. Oysa benim bariz siyah noktalarım var. Bu soyulabilir siyah maske siyah noktaları almıyorsa ne işe yarıyor? Siyah noktalar hala yerinde duruyor. Soydum ama maalesef siyah noktalarımı yakalamamış. Hiç sevmedim. Bir daha da almam zaten var ve bunu kullanmak da bence faydasız.

Marie Claire Paris Siyah Maske, belki sizin cildinizde işe yarar bilmiyorum. Ama benim siyah noktalarım için etkili olmadı. Verdiği 9.90 liraya oldu olan. Demek ki her şeyi merak etmemek lazımmış. Bunu öğrenmiş oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir