Kocalar Karılarından Neden Soğur ?

Kendi yorumlarınızı önce başlığı görür görmez içinizde sıralayın. Neler olabilir diye bir önce kendinize sorarak başınıza böyle bir şey geldi mi diye sorgulayarak başlayın. Hayatınız her zaman iyi gitmemiş beklemediğiniz şeyleri karşınıza getirmiş sizi üzmüş olabilir ama eski hatalarız da olsa onlar değerliler ve sizin geleceğinizin öğretmenleridirler.

Onlara hatalara ne kadar tutunursanız ne kadar kulağınızda bir küpe gibi durursa o kadar da hata yapma ihtimaliniz azdır, hayatta mutsuz olma ihtimaliniz azdır anlatabildim mi?

Zaten biz hanımlar elimizden geldiğince hepimiz bu düşünceleri kendimizde oluşturmaya çalışıyoruz biliyorum çünkü kadınlar erkeklere göre daha duyarlılardır daha düşüncelilerdir. Bizlerin sadece hassas noktaları vardır ince yerleri vardır, eğer ki karşımızdaki insan da buna basar ve bizi aksi yönde ilerlememiz konusunda sinirle tetiklerse işte kızgınlaşabilir kırabilecek durumlara gelebiliriz.

Ama tüm insanlarda bu böyledir yani hem erkeklerde hem de hanımlarda insanların özel noktalarına dokunursanız kırıcı olabilinir.

Bir erkek bir kadından soğur mu? Neden soğur? Soğukluğun sebepleri neler olabilir? Kadın, erkeğin kendisinden soğuduğunu anladığında neler yapmalıdır? Çözümler…

Öncelikle eşinizle her zaman dikkatli bir ilişkide olun samimiyet aşk tutku sevgi sakadat evet bunların hepsi emekle olan bir ekmek gibi unu suyu tuzu her şeyi bir emekle ortaya çıkan kavramlar.

Fakat bunların sağlığı bunları sağlamlığı içinde sizin özellikle hanımların dikkat denen kavramla ayakta kalmanız ve eşinizin dikkatini de sizin üzerinizde hep sizinle kalması için çabalar göstermelisiniz.

Evlilik özellikle monotonlaştırabilir sizi. Eğer eşinizle ilgilenmiyor akşamları erken yatıyor hep iş ve diğer arkadaşlarınıza zaman ayırıp gezip alış veriş yapıp kendisine onu özel hissettirecek davranışlarda bulunmuyorsanız bu onu sizden yavaş yavaş uzaklaştıracak ve soğutacaktır.

Siz böyle bir durumu fark ettiğiniz de eğer onu kaybetmek onsuz olmamak istiyorsanız ve kaybetmekten onsuzluktan gerçekten korkuyorsanız pişmansanız hemen ona özel davranışlar değişik ilgi çekici şeylerde bulunun.

Akşam yemeği hazırlayın özel bir şekilde mumlar güzel bir kıyafet parfüm ayakkabılar makyaj 4.4 lük bir şekilde olsun her şey ve akşam yatağa yattığız da ilgisiz olmayın.

İnsanın özel olduğunu bilmesi ve hissetmesi onun ruhunu okşayacaktır bu yüzden siz her ne olursa olsun bu adımları tatlı sözleri güler yüzü en başta ondan eksik etmeyin. Onu gerçekten seviyorsanız sizden soğumasına izin vermeyin. Hayatınızı klasik eş koca hayatına çevirmeyin renkli güzel samimi ve sıcak bir yuva yapın. Yuvayı dişi kuş yapar : )

Sitenin Meleği.