Bel Nasıl İncelir?

Beli kalın olan bayanlar için bel inceltici, faydalı bir yazı olduğunu düşünüyorum. Kalın bir bele sahipseniz, belinizin incelmesi için bu tavsiyeleri uygulamalısınız. Belinizi inceltecek, daha ince bir bele sahip olmanızı sağlayacak birkaç önemli hareket ve beslenme şekilleri var. Belinizin incelmesi için beslenmenize de dikkat etmelisiniz.

Bel Nasıl İncelir?

Bel nasıl inceltilir, bel bölgesi ve karın bölgesi için inceltici hareketler nelerdir, hangi egzesizler beli inceltir, beli inceltmek için yapılması gereken hareketler nelerdir, belimizi nasıl daha ince ve sıkı yapabiliriz, beldeki yağlar nasıl erir?

Belinizi İnceltmek İçin İşte Birkaç Egzersiz!

Bel çevresi için en iyi sporlar Kickbox, raket oyunları, squash, krol (crawl) yüzme ve tek başınıza tenis olarak belirtiliyor. Bunun yanında herhangi bir aerobik egzersizi de göbek çevresindeki yağları eritir.

Bunları belirli oranlarda, zamanla geliştirerek ve bel kaslarınızı kullanarak yapmanız en doğrusu.. Tüm bu sporlar bir saatte 475 kaloriden daha fazla yakmanızı sağlar.

Bisiklet sürmek bel inceltme için en kötü spordur. Bu basenler içindir!

Bu kaslar tüm vücutla bağlantılı değildir. Ancak kalori yakmak istiyorsanız bisiklet kullanırken en az 20 km hız ile giderseniz saatte 544 kalori yakarsınız. Eğer bu egzersizden hoşlandıysanız, sadece basenlerinizi sıkılaştırmak için hızlı gidebildiğiniz kadar bisiklete binin.

Vücut şekillendirici kıyafetler giyin. Bel çevresi için üretilen likralı kıyafetlerden edinin. Fazla kiloluysanız kıyafetler sıkabilir veya yağlar taşabilir. Üzerinize göre olanları tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir