Faydalı bir diyet çayı

diyet çayıBu önerim denenmiş ve tarafımca etkisi tescillenmiş bir diyet çayıdır. Uzun zamandır içtiğim ve etkisini gördüğüm bu bitki çayını sizlerle paylaşmak istedim sevgili hanımlar. Hepimizin az ya da çok kilo sorunu var. Aranızda zayıflamak istemeyen yoktur gibime geliyor. Keşke kilo almak isteyen o azınlıkta olaydık ama maalesef bizim sorunumuz daha beter.

Her yemek sonrası sadece 1 kupa ya da kupa kullanmıyorsanız 1 su bardağı için. Günde 3 kere, 3 öğün sopnrasında içmeniz yeterli ve etkili. Daha fazlası daha etkili olur diye düşünmeyin. Ama kesinlikle her gün 3 kere içmeye gayret edin. 1 hafta içinde ödem atacak inceleceksiniz. Ve zamanla etkisi daha da belirgin bir şekilde ortaya çıkacak.

Kabızlık sorunu yaşayanlar için de rahatlatıcı bir etkisi vardır.

İçinde; yeşil çay, biberiye, funda, kabuk tarçın, bilye kekik, mate çayı, çoban çökerten ve avakado yaprağı var. Bu bitkileri aktardan azar azar alarak birer tutam katmanız yeterlidir. 3 kupa için bir demliğe birer tutam atın ve kaynamış su ile normal çay demler gibi demleyin. Kaynatmayın. İçine şeker ya da tatlandırıcı eklemeyin. Koyu ya da çok açık değil orta kıvam bir demi olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir