Erkekler Hoşlandığında Kadınlar Hissediyor

ciddi erkek modeliErkekler hoşlandığında kadınların hissetmesi kolay oluyor. Bir erkek, hoşlandığı kadını elde etmek için kadınlar gibi çekimser davranmıyor. Aksine hoşlanan bir erkek, cesur ve çoğu zaman da atak davranıyor. İşte, bir erkeğin hoşlandığında nasıl davrandığına dair birkaç ilginç bilgi..

Bakışlarınız ona biraz cesaret versin

Erkekler, hoşlandıkları kadına bakıyor. Bu durum hepimiz için normal. Ne de olsa hepimizin gözleri var. Ancak bir erkek hoşlandığı kadına daha farklı bakıyor. Fark edilir derecede dikkatli bakışlar, sık sık gözgöze gelmek, göz temasını uzun tutmak önemli işaretlerdir. Yalnız, hoşlanan erkekler çekingen de olur aynı zamanda. Sizin ona baktığınızı fark eden erkek, gözlerini bir anda çevirir. Bu, sizden çekindiğinin göstergesidir. Eğer birbirinize baktığınızda 5 saniyeden uzun bakışıyorsanız aranızda bir elektrik olduğunu hissedebilirsiniz.

Size olan beğenisini sözcüklere döker

Gerçekten hoşlanan erkek, hoşlandığı kadını tanımaya çalışır. Bu tanıma aşamasında sürekli soru sorar, cevaplarınızı dikkatlice dinler, sizi, yakın arkadaşlarınızı, hobilerinizi ve huylarınızı tanımaya çalışır. Bu erkek, size iltifat eder, över ve kendini ispat etme çabasına da girişebilir. O da sizin onu tanımanız için kendisi hakkında samimi ve gerçek bilgiler verir.

Merak eder, mesaj atar, sık sık arar

Hoşlanan erkek sık sık konuşmak ister. Sizi merak eder. Bu merakını gidermek için mesaj atar, arar, nerede ve nasıl olduğunuzu öğrenmek onu rahatlatır. Hoşlanan erkek, ilk buluşmadan itibaren bağlantıyı daha da sağlamlaştırmak adına adımlar atar. Arayı soğutmaz ve mesafeleri uzatmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir