Erkekler Macera Sever

ihanet eden erkekEvli bir erkekle aşk mı yaşıyorsunuz, sevdiğiniz erkek evli mi çıktı, karısını boşayıp sizi mi alacakmış, gülüp geçin, silip geçin ve bir daha asla onunla iletişime geçmeyin. Evli erkekler maceraya bayılır. Onlar için sizin aşkınız ve beklentileriniz önemli değildir. Onlar eğlenmelerine bakar. Hayatlarına bir süre renk katarsınız. Eşleriyle dargınken yatakta siz eşlik edersiniz, ona antidepresan olursunuz ve iyileştiğinde kapı dışarı atılırsınız. İşte evli erkekler.

  • Evli çıktı, ona aşık oldunuz ve evliliğinin sallantıda olduğunu iddia ediyor.
  • Karısından boşanacakmış ama önce ona cesaret verecek yeni bir aşk bulmalıymış, o aşk siz olabilir miymişsiniz?
  • Evliliği sadece kağıt üzerindeymiş.
  • Ayrı yaşıyorlarmış.
  • Evli ama mutsuzmuş, zaten zorla evlendirilmiş.
  • Sevmeden evlenmiş, evliliğinden nefret ediyormuş.
  • Siz onun için yepyeni bir hayatmışsınız.

İnandınız mı peki?

ihanetEvli erkeklerin gözü kara değildir. Aldatan evli kocalar, karılarını boşayarak yeni sevgilileriyle evlenmeyi göze alamaz. Erkekler zor düzen kurduğu için, hazırda kurulu olan düzenlerini sırf sizinle yattıkları için bozmayı göze almaz. Erkeklerin aldatması günü birliktir. Kısa süreli heyecandır. Eğlenceden ibarettir. Oyaladıkça oyalarlar. Halk arasında dendiği gibi sevme evli erkeği, eve gider unutur seni.

Evli kadınlar boşanır

Eşlerini aldatan kadınlar, diğer erkeğe aşık olurlar ve gerçekten de boşanırlar. Kadınlar ikili oyundan ziyade, tek erkeğe yönelik yaşar. Bu nedenle bir kadın kocasını önce aldatır sonra da boşar. Kadının ihanet sebebi her zaman aşktır. Kadın boşanır gider.

ihanete ugrayan insanYa erkekler?

Evli erkekler eşlerini kolay kolay boşamaz. Boşanmaları için ortada gerçekten ciddi bir neden olması gerekir. Bir erkek, aldatır. Aldattığında sırf sizinle 3-5 gün takıldığı için evdeki eşini terk etmeyi düşünmez. Aşık olduklarına inandınız mı? Bu konuda biraz saf olabilirsiniz ama evli erkekler kolay kolay aşık olmaz. İstatistiklere göre evli erkekler sadece heyecan amaçlı ve yatak amaçlı ilişki yaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir