Erkekler nasıl bir eş ister?

erkekler kadınlarDüşününce ne alaka diyebilirsiniz ancak erkekler genel olarak kadınlarda bu özellikleri arıyor. Her erkek, istisnasız, dini, ırkı ve mesleği ne olursa olsun genellikle böyle bir kadınla evlenmek istiyor. Kocamı mutlu etmek istiyorum, kocam bana aşık olsun diyorsanız, onun kalbine giden yol buradan geçiyor!

Erkekler, maalesef biz kadınlardan zor olanı istiyor. Hem bakımlı, hem güzel, becerikli, çalışıp para kazanan ama aynı zamanda anne olan ve anaç duygulara sahip, güzel yemekler yapan, sevgi dolu, şefkatli, anlayışlı, fazla konuşmayı sevmeyen ama kocasının yaptığı her espriye kahkahalarla gülen, dırdırdan nefret eden, kocasına hiç karışmayan, para harcamayı sevmeyen, alışverişten nefret eden bir kadın var mıdır dünyada?

İşte erkekler böyle bir eş istiyor. Biz kadınlar, güzel ve bakımlı olmanın yanında becerikli ve hamarat olmalıyız. Hem anne, hem çalışan bir kadın olurken bu arada kocamızı da asla ihmal etmemeliyiz. Nasıl yani, dediğinizi duyar gibiyim. Öyle işte..

Erkekler, kadınların çok konuşmasını sevmiyor. Hele de kadın, sürekli kocasına müdahale ediyorsa, o kadın kocası tarafından ihmal edilmeye mahkumdur. Kadın susmalı, güzel yemekler yapmalı ama bu arada asla yemek kokmamalı, bakımlı, şık, tertemiz olmalı. Bunun yanı sıra çocuk da yapmalı, çocuk da bakmalı.

Hadi bakalım kocalarınızı mutlu edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir