Kadınların en sevdiği erkek modeli

erkekler kadınlarBu yazımız erkekleri ilgilendiriyor. Kadınlar, her erkeğe evet dememeleriyle ünlü. Fakat, aslında işi bilen her erkek göze kestirdiği kadını kolayca tavlayabilir. Bunun için bir takım ipuçları vereceğim. Kadınların sevdiği, taktir ettiği ve birlikte olmaktan keyf aldığı erkek modeli..Siz hangi erkeği seviyorsunuz?

Bir kadının hayallerinde genellikle böyle erkekler yatar!

Ne para ne pul önce nezaket. Kadınlar nazik erkekleri seviyor. Onun kapısını açın, sandalyesini tutun, ilk buluşmada hesabı siz ödeyin. Emir kipleri yerine her zaman soru kipleri kullanın.

Pozitif enerjisi olan, kendine güvenen ama bu özgüveni ukalalık derecesinde abartmayan, eğlenceli ve yaşamayı seven erkekler her zaman bir adım önde. Kadınlar yanında eğlendikleri erkekleri tercih ediyor. Sıkıcı bir tipseniz şansınız çok az.

Cesur, güçlü ama sık sık gereksiz güç gösterileri sergilemeyen, gerçekten metanetli ve sabırlı bir erkek..Hangi kadın bu erkeğe hayır diyebilir ki?

Cimrilik derecesinde tutumlu, para harcama konusunda her zaman çekimser ve harcadığı parayı da yakınırcasına anlatan erkekler kaybeder. Size bütün paranızı bir kadına yedirin demiyoruz elbet de. Ancak kadınların yanında sık sık parasal konuları gündeme getirmeyin. Cimrilik derecesinde tutumlu olmayın ve en azından birkaç ayda bir ufak tefek hediyelerle kadınların ruhunu okşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir