Yanlış erkek nasıl anlaşılır

kadinca-gorsel-26-bilgeiskopyaHayatımıza bir anda giriyorlar. Bütün düzenimizi değiştiriyorlar. planlar, programlar…Geleceğe dair hayaller kuruyor, kurduruyorlar. Sevdim, öldüm, bitti diyorlar. Rüzgar gibi geçiyorlar adeta. Hızlı bir sevgi gösterisinin ardından, aynı hızla hayatımızdan çıkıyorlar. Bu erkek size de tanıdık geldi mi? İşte bir numaralı yanlış erkeğimiz; bay ego.

Yanlış erkek, çok konuşur, çok vaat verir, iltifatlara boğar, bir anda sever, özler, şaşıp kalırsınız. Siz bile kendinizin o derece önemli olduğunuzu düşünmezken, onun sizi bu şekilde yüceltmesi tabi ki durup düşünmenizi sağlar. Düşünmekte de haklısınız. Yanlış erkekler, sırf can sıkıntısından böyle sarabiliyor. Size tabiri caiz ise saran bu yanlış adamın ağına düşmeyin. İşi yavaştan alın ve temkinli davanın. Sakın ona bağlanmayın.

Yanlış erkek tecrübelidir. Kadına nasıl davranması gerektiğini iyi bilir. Çekingen davranışlar gösterse de aslında aldatmacadır. Çekingen değil aksine oldukça özgüvenlidir. Ağzı iyi laf yapar. Güzel konuşur. Sözlerle, sürprizlerle aklınızı başınızdan alır. Tıpkı bir rüya yaşatır. Sonunda kabus olacak bir rüya..Bu yanlış adama inanmayın.

Sık sık arayan adam bir anda ortadan kaybolur. O sıcak sözlerin yerini sessizlik almıştır. Kıskanmaz. Özlemez. Aramaz. Önemsemez. Bir süre sonra da veda bile etmez. Direkt gider. İşte yanlış erkek kendi başlatır, kendi bitirir. Siz de anlam veremez, hatayı hep kendinizde arasınız. Burada hatalı olan siz değilsiniz. Duygularınızla oynayan yanlış erkek. Ona inanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir