Yengeç Burcu Erkeğinin Duygusal Özellikleri

Yengeç burcu erkeğe aşıksanız bu notlar işinize yarayacak hanımlar. Yengeç burcu erkekler nelerden hoşlanır, burcu yengeç olan erkekleri tavlamak için nelere dikkat etmek gerekir, yengeç erkeklerinin özellikleri nelerdir, burcu yengeç olanlar nelere kızar, nelerle mutlu olur, nasıl bir sevgili ister ve yengeç erkekleri nasıl bir sevgili ve eş olur ? Burcu yengeç olan, yengeç burcu erkekleri duygusal erkeklerdir. Duygu derinliğine önem verirler en başta bunu söylemek isterim.

Yengeç burcu olan bir erkeğe aşıksınız ve onu elde etmek istiyorsunuz. Peki, bunu nasıl yapacaksınız ?

Yengeç burcu olan erkekler nasıl mutlu edilir, nelerden hoşlanır, yengeç erkeklerine nasıl davranmak gerekir, yengeç burcu erkekleri nasıl kadınlarla olmak ister, yengeç burcu erkeklere uygun kadınlar nasıl özelliklere sahip olmalıdır ?

Dürüst, anlayışlı, olgun ve sevecen davranmaya çalışın.

Duygusal ve hassas yapısına, yengeç burcu erkeği tavırlarına anlayış gösterin.

Ona duyduğunuz tutkuyu dile getirin ve bunu ona hissettirin.

Onun mutlu olması için elinizden geleni yapacağınızdan emin olmasını sağlayın.

Ailesiyle bizzat ilgilenin, önemli günlerde kutlamayı unutmayın.
Ülküsüne son derece bağlı olan bu erkek için, milli ve manevi değerleri son derece kutsaldır. Sizin de aynı önemi göstereceğinizden emin olmak ister.

Anaç, sahiplenici ve koruyucu bir partner olmaya gayret gösterin.

Eğer sizi çok severse, yengeç burcu erkeği her şeyin üstünde tutacak ve sizi yüreğinin kraliçesi yapacaktır.

Ona sorunlarında destek olun, öncü gücünü açığa çıkarmasını sağlayın. Onu her konuda destekleyin. Kabuğundan çıkmasını sağlayın.

Geçmişiyle son derece barışık yengeç burcu erkeği, anılarına son derece bağlı olan bu erkek, bazı anlarda inişli çıkışlı bir ruh hali sergileyebilir. Böyle durumlarda onu suçlamayın, onunla empati kurmaya çalışın.

Kendisine güven duyması için, başarısızlıklarını değil, bilakis yaptığı güzel şeyleri dile getirerek övmeye çalışın.

Kimi zaman karmaşaya düşen yengeç burcu erkek, kadını tarafından desteklendiğinde her türlü sorunla mücadele etmekten kaçınmaz.

Kibar olun, amazon kadınları gibi davranmayın. Dişiliğinizi yengeç burcu erkeğine hissettirin, huzur bulmasını sağlayın.

Onun mantığından ziyade, duygularına önem verin. İşte o zaman yengeç burcu erkeği yanınızdan ayrılmayacaktır.

Evlilik, çocuk, aile kavramlarına verdiğiniz önemi yengeç burcu erkeğine belirtin. Bir bakmışsınız nikah masasındasınız. Çünkü bu olgular, bir kadını tercih etmesinde en önemli etkendir.

Geleceğinizi birlikte kurmaktan söz edin. Ona hayallerinizden bahsedin. Onunla birlikte olmanın sizde uyandırdığı güvenden bahsedin. En güvensiz Yengeç erkeği bile, bu durumda şahlanabilir.

Ailesiyle arasındaki problemlerde destek olun ama asla ailesi hakkında ileri geri konuşmayın.

Annesiyle iyi geçinin, ama gerektiğinde erkeğinizin yanında yer alın.

Eskiye son derece bağlı olan erkeğiniz zaman ilerledikçe size daha fazla bağlanacak ve size kutsal değerleri gibi sahip çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir