Kendi saçlarımızı nasıl keseriz?

evde saçlara kat atmakKendi saçlarımızı kendimiz keseceğiz. Saça kat atmak zor gibi görünse de aslında çok da zor değilmiş. Yalnız fazla kesmemeye çalışın. Çok kestiğinizde bariz şekil bozuklukları çıkabilir. Şimdi vereceğim videoyu seyredin. Kız, saçlarınızı çok az kesiyor. Ben de aynı şekilde sadece uçlarını kestim. Ve sonuç harika.

Evde, saçlarınıza kat atmaya ne dersiniz? Evet bu işi kuaförler de hallediyor ama evde kendi kendimizin saçına kat atmak hiç de kötü bir fikir değil sevgili hanımlar. Üstelik de o kadar kolay. İşte, size vereceğim video sayesinde ben de dün akşam saçlarıma kendim kat attım.

Yani evde kendi saçlarımı kendim kestim. Çok da güzel oldu. Saçlarım oldukça uzamış, omzumu geçmişti ama şekli bozulduğu için kuaföre gidip saçlarıma şekil verdirmem gerekiyordu. Youtube videoları seyrederken tesadüfen karşılaştığım bir hanım kızımızın videosu sayesinde saçlarıma nasıl keseceğimi öğrendim. 5 dakika bile sürmedi desem yalan olmaz.

Sonra hemen saçlarımı yıkadım, kuruttum ve düzleştirdim. İnanılmaz güzel olmuş. Kuaför saçları kesip şekillendirmeye en az 10 tl alıyor. Ki eğer düzleştirsin de isterseniz 15 liradan az tutmuyor. Şimdi hem kendimize uğraş bulmuş olduk hem de kendi kendimizin saçlarınızı kestik. Fena mı oldu?

Saçlara verilen kat çok hoş duruyor. Bu arada hazır konusu açılmışken size saçlarım için hangi ürünleri kullandığımdan da söz etmek isterim. Şu aralar kullandığım saç bakım setim: Loreal Elseve Arginine Direnç X3 Serisi. Elseve şampuan+saç kremi ve haftada 1 kere saçıma uyguladığım Loreal Elseve Arginine Direnç X3 Proteinli Saç Bakım Maskesi.

Saçınızda kuruluk, dökülme, sertlik ve matlık varsa bu seriyi tavsiye ederim. Ayrıca yine haftada birkaç kez saç uçlarıma pantene saç uçları için bakım serumu uyguluyorum. Tam adı: Kırık Saç Uçlarını Onarıcı Saç Bakım Serumu.

Saçlarınızda benim saçlarımda olduğu gibi, boyamadan dolayı oluşan cansızlık ve matlık varsa, aynı zamanda düzleştiricinin yaktığı saç uçlarına da sahipseniz sizin için faydalı bir konu olduğunu düşünüyorum. Önce videodaki gibi saçlarınızın ucundaki yanıklardan kurtulun sonra da saçlarınıza bu ürünlerle güzel bir görünüm katın.

Sevgiler..

İŞTE SİZE SÖZÜNÜ ETTİĞİM HANIM KIZIMIZIN BİLGİLENDİRİCİ VİDEOSU. SEYREDİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir