Sağlıklı ve Parlak Saçların Sırrını Çözdük

parlayan sağlıklı saçlarBilirsiniz, saçlar uzadıkça matlaşır ve sağlıksız görünmeye başlar. Hem uzun, hem de sağlıklı saçlar ışıl ışıl parlar. Çevremizde birçok kadında rastlarız bu tip parlak saçlara. Ve aklımızdan geçer; benim saçlarım da böyle olsaydı keşke..Keşke demeyin, harekete geçin. İşte size her zaman sağlıklı ve parlak olan bakımlı saçların sırrını veriyoruz.

Gür, parlak, göz alıcı ışıltıları olan ve görenin imreneceği saçlar için Ünlü Yıldızların Saç Bakım Formüllerini denemeye ne dersiniz?

Jennifer Lopez
Sırrı: Bira

Jennifer Lopez, parlak saçlarının sırrını itiraf etti: Bira. Lopez, birayı saçlarını durularken ya da saç maskesi olarak kullanıyor. Koyu renkli bira, saçlara daha iyi geliyormuş.

Eğer saçlarınız çok kuru ise, biraya birkaç damla zeytinyağı ekleyin ve elde edilen karışımı saçınıza maske gibi uygulayın.

Melanie Griffith
Sırrı: Badem yağı

Melanie Griffith, saçlarına sağlıklı bir parlaklık vermek için saf badem yağı kullananlardan….

Catherine Zeta-Jones
Sırrı: Bira ve bal karışımı

sağlıklı saçlar


Parlak saçlar elde etmek için Catherine Zeta-Jones’un bakım yöntemi de ilginç. Jones, bira ve balı eşit oranda karıştırıp saçlarına sürdükten sonra 30 dakika bekletip, duruluyormuş.

Marilyn Monroe
Sırrı: İçme suyu

Efsane yıldız Marilyn Monroe, parlak saçlara kavuşmanın yolunu “su”da bulmuş. Monroe, hayatta olduğu süre boyunca saçlarını sadece içme suyu ile yıkarmış…

Angelina Jolie
Sırrı: Siyah çay

Angelina Jolie’nin parlak koyu renk saçlarının sırrı ise 2 tutam siyah çayda gizli. Jolie, siyah çay bitkisini kaynatıp, soğuduktan sonra saçlarını bu suyla duruluyormuş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir