EVCİLİK OYUNU KENDİ YİĞİT ÇİFTİ

Evcilik oyununun gereksiz bir çifti gibi geliyor bana. Kendi çok yapmacık çok şımarık geliyor gözüme. Gerçekten sevmiyorum. Hele bir de buna rağmen Yiğit Kendi’yi sever durumlarına giriyor ya nasıl sinir oluyorum. Yahu evin tüm işini Yiğit yapıyor Kendi hiçbir şeye dokunmuyor. Dokunsa da batırıyor eline yüzüne bulaştırıyor. Ev hanımı olmak için ya da evlilik durumuna psikolojisine girmek için çaba sarf etmiyor.

Yiğit hep ona destek olacak şekilde konuşmalar yapıyor ve yapmaya da devam ediyor ama ben bir gün patlayacağı zamanın geleceğine inanıyorum.

İnşallah yinede çiftler beni yanıltır her şey daha da güzel ilerler, ilerlemeye başlar. Yiğit biraz daha elini çekmeli biraz daha Kendi’yi evliliğe bırakmalı.

Evet, adı oyun bu programın Evcilik Oyunu ama yine de bir ciddiyeti var. Gerçekten bir önemi değeri var. Bunu oluşturmada Yiğit daha ön plana çıkıp Kendi’yi desteklemeli. Yiğit daha oturaklı ve ağırbaşlı profilindedir. Kendi de biraz çılgın deli dolu ve zaten sanatçı müzik yapıyor zıt kutuplar birbirini çekiyor durumlarını görüyorum.

Yiğit gibi efendi ağır bir erkek Kendi gibi uçuk kaçık bir kız artı ile eksinin buluşması. Mutlu olamazlar diye elbette bir şey yok.

Her şey birden değişebilir. Programdaki çiftler mutluluklarını ve belki de programdaki bir anda izleyici başarısını yitirebilir. Bu anlamda Kendi ve Yiğit ön plana geçebilir.

Belli bir hayran kitlesi şimdiden oluşmuş durumda. Yiğit Kendinin destekçiliğini biraz hissettirmeden yapmalı artık. Yani yuvadan uçan bir kuş gibi elini üstünden çekmemeli ama biraz da onu evliliğin ciddi boyutlarında tek bırakmalı. Sevgisinin değerini ona iyi hissettirmeli.

Yiğit, Kendi’yi seviyor ve git gide daha da çok âşık oluyor. Ama Kendi Yiğit’e göre daha yavaş gidiyor gibi sevgi konusunda. Daha çok ilerleyecekleri yol var. Özellikle halkın izleyici kitlesinin dikkatini ve beğenisini kazanmak adına da.

Programın ilerleyen zamanlarında onlara başarı ve mutluluk dileklerimizi iletiyoruz. Sorunların çözülmesi ve mutlulukların daha da artması ile büyüyen bir program olur inşallah.