YAZ TATİL MEKANLARI 2010

Yaz tatil mekanlarınızı seçtiniz mi? Bölge olarak tercihleriniz var mı? Bu yaz her yer ve her şey gümbür gümbür. Plajlar kum ve diğer tüm eğlenceler sizin için. Şehir seçerken dikkat etmeniz gerekenler; şehrin bol güneşli ya da akşamları ferah kesim olanlarını tercih edin. Eğer tatiliniz dinlemek ve kafa dinlemek içinse serin bir bölge tercih etmelisiniz. Ama eğer tatilinizi şöyle güneşten yanmak ve bronz bir tenle de tatilden dönmek istiyorsanız sıcak bölgeler sizi bekliyor. Bodrum harika mekânlardan bir tanesidir. Bölge bölge ferah olan yerleri özellikle yüksekçe yerlerde olmaktadır ve deniz kıyı kesimlerinde sıcaklar olabilmektedir.
Denizli gibi Balıkesir gibi de bilgeleri tercih edebilirsiniz. Bu bölgeler genelde çok beğenilen ve her sene büyük oranlarda türk kişi çeken ve ayrıca tursitlerinde gözde mekanlarıdır. Ürkiyemizin güzel bölgelerini bizlerde gezip güzelce görelim. Tatilimizi yapmak için yurtdışlarını tercih etmemize büyük gerekliliklerimiz yok. Şehrimizin harika yerleri var. Buralar sadece sizin araştırmalarınızı bekliyorlar. Araştırmadan etmeden hiçbir yeri tam anlamıyla bulamazsınız.

Tüm güzellikleri internet yoluyla araştırın. Otellerinize de gerekli özeni gösterin. Seçerken çok ince davranın. Çocuklarınız sizin ve eşiniz için en iyisi olmalıdır.

Gözde mekânlar; Antalya, Bodrum, Balıkesir’den başlıyorlar. Yazın en güzel seçeneklerini de sunulmasıyla beraber tatil yerleri belirleniyor. Temmuz zaten bitti ağustos için olacak olan tatillerde şimdiden planlanmaya hazır haldeler. Benim en gözde mekânımı soracak olursanız Antalya Alanya derim. Çok beğeniyorum ve her yaz gitmek istiyorum. Bir kere gitmiştim ve resmen tadı damağımda kaldı. Muhteşem bir yerdir.

Oteller de çok önemlidir. Otel tercih ederken dikkat etmemiz gerekenler vardır. Otelimiz bizim eğlence olarak isteklerimizi ev hatta tahmin etmediklerimizi de bize sunuyor olmalıdır. Yemekleri güzel olmalıdır. Çok bilmediğiniz yemekler değil sevdiğiniz menü ve tarzlar olmalıdır. Otel odalarımızın gerekli temizliği ve alakası oturmuş olmalıdır. Gerekirse dolaşıp bakın. Siz o kadar süre kalacağınız bir yere karar verirken mutlaka özenli olmak zorundasınız.

Tatile çıkmadan önce almanız gerekenleri de asla unutmamak gerek. İnce kıyafetler parmak arası terlikler rengârenk bikini ve mayolar!! Harika bir tatil dilerim herkese.

Çok güzel ve unutulmaz bir yazınız olsun dileklerimle !!! Hoşçakalınnnnnn!!!

Sitenin Meleği.