JEO CALAY KİL MASKESİ CİLDİ YAĞDAN ARINDIRIR.

 

Cildi Nemlendirme Sıkılaştırma etkisiyle derinlemesine temizlenme ve canlandırma sağlayan ile Jeo clay kil maskesi Cildi yağdan arındırır. Cildin yağlanmasını önleyerek cilt altında biriken zararlı bakteridilerden temizlenmesini sağlayan Jeo clay kil maskesi Formülündeki volkanik mineraller sayesinde, ciltte yağ oluşumunu sivilcelenmeyi siyah nokta oluşumunun önüne geçer.

Cildin daha dinç ve sağlıklı görünmesini sağlayan Jeoclay kil maskesi sayesinde Cildiniz nefes alacak. Daha ilk kullanımdan itibaren cildiniz canlandırarak yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanmasınız sağlayan Jeo clay kil maskesi volkanik mineral içeren özel formülü sayesinde gözenekleriniz derinlemesine temizler ve yine  ilk kullanımdan itibaren cildin ölü hücrelerden arınarak nefes aldığını hissedeceksiniz.

Jeo clay kil maskesi ile cildinizde yağlanma yok olacak. Eşsiz formülü sayesinde  akne ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olan Jeo clay kil maskesi  sayesinde cildiniz hiç olmadığı kadar sağlıklı ve dinç görünecek. Sonuçlara siz bile inanamayacaksınız. Yağlı karma kuru olmak üzere tüm cilt tipine sahip olan ciltler içinde kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmış olan cildi Jeo clay kil maskesi  ölü hücrelerden temizleyerek cildin yenilenmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir