Erkekler nasıl kadınlardan etkilenir?

Erkekler nasıl kadınları sever, erkeklerin beğendiği kadın modelleri hangileridir, erkeklere çekici gelen kadınca haller, kadın davranışları nelerdir? Öyle kadınlar vardır ki, biz baktığımızda bize pek de güzel gelmez ama erkekler bu kadınlara hayır diyemez. Çekicilik, cazibe güzellikle ilişkili bir kavram değildir. Çekiciliğin dış güzellikle ilişkisi yoktur. Çekicilik tamamen kadının dışarı yansıttığı aurasıdır. Verdiği enerjidir. Ve bu da her kadının bilmesi gereken cazibe kanunlarıdır. Peki siz çekici bir kadın mısınız?

Öz güvenli kadınlar her zaman mutlu olur

Güçlü bir kadın, yaşından yararlanır. 20 veya 60’da bir şeyler yapmanın ‘çok geç’ veya ‘çok erken’ olduğunu düşünmez. Korku veya iç tabuları gizlemek için yaşını bahane etmez. Her yaşın kıymetini bilir. Yaş konusunda sendrom sahibi olmaz.

Gerçek bir kadın her yaşta her şeyi yapabilir. Bu yüzden yapacak vaktimiz olmadığı için pişmanlık duymaz. Hâlâ yapabilir! Bu, kendine bakmadığı ve iyi görünmeye çalışmadığı anlamına gelmez. Hem görünüş hem de davranış açısından 20 yaş küçük olduğunu varsaymaz. Her yaşta kendi güzelliğini, cinselliğini ve cazibesini bilir.

Dış Görünüş Çok Önemli

Bakımlı, parlak, modern saçlar…Kadınca bir unsurdur güzel saçlar. Kilonuz çoksa çekici bir kadın olma şansınız kilonuzla ters orantılı olarak azdır. Fazla kilolu bir kadınsanız kilo verin. Dış görünüşünüze özen gösterin. Her zaman bakımlı, temiz, şık ve sağlıklı görünmeye özen gösterin. Saçlarınız daima temiz olmalı ve güzel kokmalıdır. Çekici kadın olmanın sırrı ilk başta kişisel bakım ve temizliktir. Bakımlı ve temiz bir kadın aynı zamanda dikkat çekici de olabilir. Bedeninizi sevin ve bedeninizle barışık olun.

Topuklu Ayakkabılar Sizi Yükseltir

Daha kadınsı, çekici ve etkileyici bir görünüm için kıyafetlerinizi topuklu ayakkabılarla kombinleyin. Zaman zaman konfordan ödün verin ve topuklu ayakkabılara yönelin. Elbise ve eteklerinizi yüksek topuklu ayakkabılarla deneyin. Daha dikkat çekici ve etkileyici bir kadına dönüşeceksiniz.

Ruj Kullanın, Dudaklarınızı Belirginleştirin

Dudaklarınıza sürdüğünüz, size yakışan ve ten renginize uyumlu olan ruj sizi daha güzel bir kadına dönüştürecek. Ruj kullanarak siz de her zaman bakımlı, canlı ve etkileyici bir kadın olabilirsiniz.

Gülümseyin

Tatlı, samimi, sıcak bir gülümsemenin açmayacağı kapı yoktur. O halde siz de gülümseyin. Somurtkan bir kadın ne kadar güzel olursa olsun çekici olmaktan uzaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir