Saç Nasıl Daha Parlak Olur

Maskeler aslında saçlarımızın daha da güzelleşmesi için bakım türleridir. Saçlarımız doğalken de güzel olabilir doğalken de çekici olabilir ama parlak olamaz. Saçlar canlılık ve dolgunluk içi elbette bir ek olarak bakım ister. Ayrıca onlarla ilgilenilmesini ister. Her ne kadar siz yediklerime dikkat ediyorum deseniz de saçlarıma özen gösteriyorum en iyi kaliteli şampuanları alıyorum deseniz de çok güzel ve iyi sonuçlar almanız için doğaya başvurmalısınız.

Doğada her şeyin ama her şeyin çözümü yorumu mevcuttur. Siz yeter ki buna nasıl ulaşacağınızı nereden erişeceğinizi bilin gerisi geliyor zaten.

Hemen şüphelerle korkularla kafanızı doldurmadan isteklerinize yoğunlaşmalısınız. İsteklerinizi iyi bilirseniz ve ne istediğinize de karar vermişseniz bakımınız %50 olarak tamamlanmış demektir. Sizin inancınız bakımda ki uygulama başarısını direk olarak yarıya çıkarır.

Çünkü inanmadığınız bir şeyi yapmak uygulamak size çok büyük şeyler asla katmaz. İnanmayarak ben bir deneyeyim olmazsa falan da filan da sözleri ile başlan nasıl ki inancınız dedim güvenmeniz yarısını size veriyorsa bunu eksi olarak düşünün şimdi de –yarısı -%50 olur. Hiçbir şey kazanamazsınız öğrenemezsiniz de.

Ama istekli olup sonuçlara odaklanıp kendinizi verip ne istediğinize karar verip ve istediğinizi bilmeniz sizin mutlu olmanızı daha da iyi güzel sonuçlar almanızı sağlar. Sadece saç olarak değil saç bakımı olarak böyle düşünmeyin. Tüm maske ve bakımlarda da böyle olmalıdır bu.

Malzemelerimiz saçlarınız için öncelikle bir elma alıyorsunuz ve soyuyorsunuz. Suyunu çıkartıyorsunuz daha sonra da. Suyunu bir cam kâseye koyun ve ardından da kalan posasından ayrılmış bir şekilde posayı öpe atabilirsiniz.

Bu işlemden sonra da portakal alın ve soymaya başlayın. Portakalın tanelerini çöpe atın ve elmanın suyunu koyduğunuz cam kaseye portakalında suyunu ilave edin. Bir sonraki adımda havuçtur.

Havucunuzun aynı şekilde suyunu çıkarın ve cam kaeye ilave edin. Bu karışımları karıştırın. Saçlarınıza sürün. Saçınızda beklemesine ve saç derinize saç tellerinize yoğunlaşması için zaman verin. Bir yarım saat kadar beklesin. Eğer çok yaparsanız bu maskeyi bu karışımı 10 dakikada bir tazeleyerek de devam edebilirsiniz. Taze kullanmanızı öneririm. Taze meyveler canlı vitamin olarak direkt saça girerler. Ve beslenme başlar.