2013 Yaz aylarında hangi renkler moda

mavi elbiseSevgili gençler, mezuniyet baloları ve veda partileri başlayacak. Yakın bir zamanda mezun olacaksınız ve bu özel günlerde gecenin güzel kızı siz olmalısınız. 20132 mezuniyet kıyafetlerinde tercih etmeniz gereken birkaç özel renk tonu var. Modaya uygun olmakla başlayın güzelliğe. Ve 2013 modasına uyan renk skalalarını kullanın.

Bakalım bu yaz hangi renkler moda olacak. Mezuniyet elbiseleri, balo kıyafetleri ve abiye elbiselerde seçmeniz gereken renkler:

Ördek yeşili, saks mavisi, civciv sarısı, kan kırmızısı, turuncu, yavruağzı, metalik gri, bebek mavisi, zümrüt yeşili ve toprak ve sıcak tonlarda pastel renkler moda. 2013 yılında çivit mavisi de kullanabilirsiniz. Hem son derece iddialı hem de göz kamaştıran bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Floral baskılı şifonlar, jarse kumaşlar, siyah, beyaz, kırmızı, turuncu, fuşya, nar çiçeği, mavi ve pembe kullanımları koleksiyonun öne çıkan ayrıntıları…

Desenli etekler, işlemeler, trikolar, asimetrik tunikler, bol pantolonlar, ipek gömlekler ve uzun gece elbiseleri de İpekyol’a göre sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir