2013 Yılında mezuniyet ve balo modası

mavi modası2013 yılında mezuniyet ve balo gecelerinde giyeceğiniz elbise sizi yansıtmalı. Vücut şekliniz, kilonuz ve ten renginiz son derece önemli. Size yakışan elbiseyi giymediğiniz sürece istediğiniz kadar pahalı ve modern bir elbise giyin kesinlikle istediğiniz ışıltıyı yakalayamazsınız. Önemli olan modayı kendinize uydurabilmektir. Herkes modaya uyabilir ancak herkes şık olamaz.

Bu sene mezuniyet ve balo kıyafetlerinde saks mavisi, çivit mavisi, zümrüt yeşili ve toprak tonları moda. Benim favori rengim kesinlikle mavi. Eğer ten renginize yakışıyorsa mutlaka tercihinizi maviden yana kullanın. Yeşil ve sarı da iddialı renklerdir. Bu renklerle de gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Yeni sezonda lacivert-beyaz çizgilerin hakimiyetindeki triko ve ceketler, gold fermuar ve tokalarla biraraya gelerek marin temasına modern bir yorum katıyor. Yazın yoğun temposuna ayak uyduran safari teması ise turuncu, bej, haki, safran ve morun uyumuyla günden geceye uzanan bir şıklık sunuyor.

2013’ün favori rengi ise aslında zümrüt yeşili. Pek çok ünlü ve pahalı marka yaz kreasyonunda zümrüt yeşiline ağırlık veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir