Blazer Ceket Nasıl Giyilmeli?

blazerBildiğiniz gibi birkaç sezondur blazer ceket modası hakim. Blazer ceketler yıllar önce de modaydı. Her zaman söylediğim bir söz var. Sakın hiçbir şeyinizi atmayın, saklayın gene lazım olur. 10 sene önceki moda gene geldi ve blazer ceketler artık her türlü kıyafetle rahatça kombine edilebiliyor. Uzun elbiselerin üzerine bile kolunu yukarı sıyırdığını deri kısa ceketinizi giyebiliyor ve tarz oluşturabiliyorsunuz.

Peki blazer ceketler nasıl giyilmeli?

blazer ceket

Blazer ceketler her tür kıyafetle kolaylıkla kombine edilebilir demiştim. Mesela jean pantolonlarla: Dar paçalı kot pantolonla birlikte giyilen blazer ceket ile trendi görünebilirsiniz.

blazer
Kısa kürk ceketler, abiye ve mini elbiselerle giymek için ideal. Tabii ki doğayı seven ve koruyan kadınlar olarak yapay kürkten yapılmış ceketleri tercih edeceğiz.
blazer
Yeni sezonda hem ayakkabı hem de kıyafetlerde büyük düğmeler kullanılıyor. Türkiye’nin ünlü kadınlarında gördüğümüz military yani askere ceketler sokak modasına yansıdı.
blazer ceket
Yaz başında farklı bir moda akımını karşıladık. Boy friend Jean modası dalga dalga yayılıp Türkiye’ye geldi. Bohem ve rahat tarzınız varsa boy friend ceketleri seveceksiniz.

Spor pantolonlar ve eteklerle birlikte giyebileceğiniz koton kumaştan hazırlanmış ceketler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da moda. Trende uygun giyinmek için isterseniz dolabınızdaki ceketi giyin, isterseniz yenisini alın.
blazer modelleri
Yaz sezonunda alıp giymeye doyamadığınız uzun elbiselerinizi kot ceketlerle kombinleyerek sonbaharda da giyebilirsiniz. Serin havaların kurtarıcı modası kot ceketler olacak.
blazer

blazer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir