Flare Nedir, bu sezon flare modası nasıl uygulanacak?

flare model jean pantolonlarFlare paça pantolonlar son bir senedir hayatımızda. Pek çok ünlü genç giyim markası sezon için flare paça yani bildiğimiz ispanyol paça jean ve kadife pantolon modelleri hazırladı. Flare yani bol paça pantolonlar yüksek topuklu bot ve ayakkabılarla kombinleniyor. Böylece kısa boy problemi olan kadınlar daha ince ve uzun bir görünüşe kavuşuyor.

Bol paça pantolon sevenler için inanılmaz derecede güzel bir sezon!

İster düşük bel, ister normal bel, ister yüksek bel tercih edin, o kadar şanlıyız ki bu sezon her bel seçeneğinde ‘Flare’ jean ve kadife pantolonlar sezonun vazgeçilmez parçaları oldu. Özellikle rahat ve farklı giyinmeyi seven kadınlar ‘Flare’ yani İspanyol paça kalıplarla üst kısımda bedene oturan ve dizden başlayarak paça ucuna doğru genişleyen feminen bir görüntü elde edebiliyor. Bu pantolonlarınızı son trende uygun olarak gömlek ve uzun boyfriend tarzında bir Levi’s® hırka ile kombinlenebilir.

ispanyol paça flare jean modelleri

‘Flare’ paça jeanler siyah, mürekkep mavisi, gri tonları; kadifeler ise açık camel, tozlu lavanta ve gri renk alternatifleri ile karşımıza çıkıyor. Yalnız pahalı markalar değil, hepimizin kolayca ulaşacağı ucuz markalar da ispanyol paça pantolon modeller üretiyor. Defacto, Collezzion, lcw ve tozlu gibi bilindik markaların da yeni sezon koleksiyonunda bu pantolonlar bulunuyor.
siyah flare ispanyol paça pantolon modelleriispanyol paçalı pantolon modelleri 2014flare paça ispanyol pantolon modeliflare ispanyol paçalı jean pantolon modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir