Uzun Gövde Kısa Bacaklar

Uzun bir gövde, kısa bacaklar sizin vücut oranınızın şekillendirmeye ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Bu vücut yapısı, ağır bir tablonun illüzyonuyla birlikte gerçek boyunuzdan çok daha kısa görünmenize neden olur. Kiera Knightly, Olivia Wilde, Rachel Bilson ve Jessica Alba gibi birçok meşhur ünlü aynı vücut şekline sahiptir. Biraz stil teknikleriyle dengeli bir vücuda dönüştürebilirsiniz. Neyi nasıl giyeceğinizi bilin yeter.

Giyinme biçiminizden aksesuar seçimine kadar her şey dengeli bir yapı ve şık görünüm elde etmek için kullanılabilir.

Uzun beliniz, üzerinde çalışmanız gereken ilk şey. Aşağıda dengeli bir gövde yanılsaması için izleyebileceğiniz adımlar verilmiştir.

Daha uzun giysiler için alışveriş yapın ve bunları sıkıştırma stili ile giyin.

Yükselen bir belin yanılsaması verecektir.

Gömleğinize katlanmak istemiyorsanız, uzunluğun hıpeline’inizin üzerinde olduğundan emin olun.

Orta kalça uzunluğunun üstü veya bunun üstü şekline uymaz, gövdenizin uzunluğuna daha fazla katkıda bulunur.

Uzun gövdeyi saklamak için, gözlerinizi ona doğru çizmek için boyun çizgilerinizi vurgulamanıza odaklanın.

Düğün açılmamış bir gömlek, omuz üstü kapalı, süslenmiş bir yaka çizgisi veya dalgalı bir V-yaka çizgisi olun, üst seviyede odak noktasını ustaca yapacaktır.

Uzun gövdeyi saklamak için, gözlerinizi ona doğru çizmek için boyun çizgilerinizi vurgulamanıza odaklanın. Düğün açılmamış bir gömlek, omuz üstü kapalı, süslenmiş bir yaka çizgisi veya dalgalı bir V-yaka çizgisi olun, üst seviyede odak noktasını ustaca yapacaktır.

Çekici desenli ve parlak renkli üstler, odaklamayı üst gövdeye yönlendirmenin başka bir yoludur. Ya da diyagonal veya yatay şeritlerle üstleri üst vücut bölümünü de parçalayabilir.

Üst kısımda giydiğiniz herhangi bir şey, kısa gövde benzeri bir illüzyon elde etmek için kısa olmalıdır. Ceketler, omuz silkmeleri, bolero vb. Için uzunluğunuzu kalça kemiklerinizden daha fazla seçin.

Doğal bel üzerinde vurgu yapan bir kıyafet seçmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir