Basen Yağlarını Eritmek Çok Mu Zor

basen sorununuz mu var ? bacak, baldır ve basenlerinizin yağlarından mı şikayet ediyorsunuz ? kalçalarınızı nasıl eriteceğinizi mi düşünüyorsunuz ?

basenlerinizden ve kalçalarınızdan kurtulmanın ilk yolu onları çalıştırmaktır.pasif zayıflama ürünleri bu bölgelerinizdeki yağlardan kurtulmanızı vaad etseler de inanmayın derim.çünkü o bölgelerinizi çalıştırmadan bu yağlardan kurtulmanız mümkün değil.

pasif zayıflama aletlerini ya da ürünlerini kullansanız bile haraket etmek durumundasınız.o aletler sadece bu eritme sürecini hızlandırır o kadar.kısaca haraket şart.kaslarınızı çalıştırmadan fazlalıklarınızdan kurtulmayı hayal etmeyin !

bacak ve basen bölgelerinizi çalıştırmanın en güzel yolu yokuş tırmanmak ve merdiven çıkmaktır.sadece yürümek ile bunlardan kurtulamazsınız.yürüyerek en fazla kalçalarınızın üst bölgesindeki fazlalıkları eritebilirsiniz.ama yine de önerim hergün mutlaka en az 60 dakika yürüyün.30 sabah 30 akşam olarak hiç sektirmeden yürürseniz çok değil 1 ay içerisinde farkı göreceksiniz.