Cilt bakımı nasıl yapılmalı?

Yaz sezonuna kısa bir süre kala bayanlar kadar baylar da lazer epilasyon ve estetik merkezlerinin yolunu tutmaya başlamış durumda. Özellikle Mart sonuna kadar sürecek indirimli fiyatlar birçok kişiyi cezbediyor ve ekonomik fiyatlarla bayanlar tüylerinden kurtulup istedikleri görünüme kavuşabiliyorlar. Lazer epilasyon hakkında ayrıntılı bilgiyi az sonra vereceğiz. Estetik fiyatlarını merak edenler küçük bir ipucu verelim; dudak dolgusu yani dudak estetiği 3 bin liradan başlıyor.

 

Estetik yaptırmak istiyorsanız büyük fiyatları gözden çıkarmalısınız. Lazer epilasyonda ise bölgeye göre fiyatlar değişmekte. Örneğin bir erkek sırt tüylerini 200 liradan aldırabilir tabi 3-4 seans sürdüğünü de ekleyelim. Cilt bakımı için de çeşitli merkezler mevcut. İstanbul, Ankara ve İzmir’de fiyatlar oldukça yüksekken Anadolu kentlerinde bir hayli düşüyor. Bu bakımdan cilt bakımı yaptırmak istiyorsanız Anadolu’da bir kente giderken ödeyeceğiniz yol parasını hesaba katsak bile daha ekonomik bir fiyat ödemiş olursunuz.

Gelelim bu sağlık yazısının sonunda erkeklerin derdi sakallara. Birçok genç sakal nasıl çıkar diye merak ediyor. Bu konuda yazıların bulunduğu, diğer insanların yorumlarını paylaştığı bir siteyi sizlere tavsiye etmek istiyoruz. http://www.e-saglikocagi.com adresinde sakalın nasıl çıktığı hakkında bitkisel kürleri, şifalı bitkileri bulabilirsiniz. Sağlıklı seneler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir