Kilo artık kâbus değil; kilolu olmak ise suç değil!

Son dönemlerde mağazaların vitrinlerinden de çok rahatlıkla anlaşılabileceği üzere, büyük beden giyim de büyük bir rekabet oluşmakta. Bu ise en çok büyük beden hanımlara yaramaya başladı. Eskiden fazla kilolar yüzünden giyecek bir şey bulamazken artık rahatlıkla kilolu hanımlarda modayı en yakından takip edebilir. Yani artık mağazaların vitrinlerinde birbirinden şık büyük beden elbise modellerine sıklıkla rastlayabilirsiniz.

Ne yalan söyleyelim artık çıtı pıtı kızlar da bunun ufağı yok mudur diye iç geçirmeye başlayacak ve üzerinizde ki kıyafetlere hayran olacaklardır.

Büyük beden modası git gide daha çok yaygınlaşan bir hal alırken elbette en önemli olan nokta hanımların vücutlarını tanıması ve buna uygun kıyafetler seçmesidir. Unutmayalım ki hangi kiloda olursak olalım eğer vücudumuzu tanımadan giyiniyorsak, tam bir fiyasko olma ihtimalimiz her zaman yüksektir!

İlk başta yapılması gereken şey ise; daracık kıyafetlerden kaçınmak! Dışarıda bunların örneklerini çok fazla görebiliriz. Kilomuz ile barışık olmak daracık giyip ortaya bütün kiloları çıkarmak değildir elbette.

Büyük beden giyimde günlük elbise kullanımının yanı sıra, abiye ve iş kıyafetleri üzerinde de çok fazla tasarımlar yapılmakta. Artık büyük beden hanımlarda mağazalara gönül rahatlığı ile girip elleri dolu çıkabilecek ve gün içinde özel günlerde giyim kuşamıyla insanları kendine hayran bırakabilecek…

“Kilo artık kâbus değil; kilolu olmak ise suç değil!” için bir yanıt

  1. Kilolu kadınlar kolaylıkla büyük beden kıyafet buluyor artık. Çünkü büyük beden kıyafet markaları çok arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir