Nejat İşler Siroz Mu Oldu?

nejat işler iyi miNejat İşler‘in Siroz olduğu ve yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdiği iddia edildi. Ünlü oyuncu ve sevilen televizyon yüzü Nejat İşler hastanede. Siroz gibi ciddi bir karaciğer hastalığıyla mücadele ettiği iddia edilen sevilen oyuncu Nejat İşler, 19 Ocak 2014 itibariyle Bodrum’da özel bir hastanede yoğun bakımda, uyutuluyor. Karaciğer fonksiyonları düzensiz olan İşler’in sağlık durumu hakkında detaylı bilgi verilmedi.

17 Ocak’ta saat 00.15 sıralarında rahatsızlanan Nejat işler, Bodrum Acıbadem Hastanesi Acil servisine başvurdu. İşler, yapılan ilk tetkiklerden sonra yoğun bakım servisine kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahale sırasında ağırlaşan oyuncunun solunum yolu yetmezliği nedeniyle tüp takılarak solunum cihazına bağlanıldığı öğrenildi.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, “Sayın Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde, gece 00.15 civarında hastanemizin acil servisine başvurdu. Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile birlikte seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir.

Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız; göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.” açıklamasını yaptı.

(CİHAN)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir