EVDE KİLO VERMEK

Evde kilo vermek ev hanımlarının bilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Çalışan kadınlar kadar evdeki hanımlarında kilo verme yöntemlerine ihtiyaçları vardır. Yaz geldi ve özellikle de daha tatile çıkmamış olanlar vardır. Herkesin tatile çıktığı zamanlarda değil de daha sakinliğin sessizliğin olduğu zamanlar da tatillerini yapmak isteyen kişiler. Bence de güzel bir fikir bu. Ben kendimde tatilimi bayram ile beraber birleştirip bu yılın tatil durumunu öyle kapatacağım.

Bu seçeneklerimize göre güzel ve fit olmak için bu görünümü elde etmek için çok üzülmemize gerek yok. Neredeysek olduğumuz seviyeden bir şekilde daha da yukarılara çıkmak için çabalamak lazım. Ben nasıl olsa alt seviyelerdeyim diyet listelerim diyet ilerleyişim hiçbir zaman iyi olmadı olmazda demeden var olduğunuz ve ne kadar düşük olursa olsun seviyeden başlamak kendinizi cesaretlendirmek.

Evde kilo vermek için:

* Belinizi inceltmekten başlamalısınız. Belinizin öncelikle öncesi ve sonrası arasındaki farkları anlayabilmeniz için ölçüsünü almanız gerekmektedir. Bunun için evinizdeki oklavaları alıp ensenize yerleştirip el ve kollarınızla da destekleyip sağa sola hareketler yapmalısınız bunu da 15 dakika boyunca ilerletmelisiniz.

* Daha sonra basenlere odaklanmak gerek. Basenleri daha güzelleştirmek için ve bacaklarınızı da aynı zamanda sıkılaştırmak için; bir yastık almalısınız daha sonra yere koymalısınız. Belinizi yastığa getirecek şekilde üzerine uzanın. Daha sonrasında da önce sağ ayağınızı 10 kere karnınıza doğru çekin. O bittikten sonra da sol ayağınızı karnınıza doğru çekin.

* Sıkılaşmanız gerek! İstediğiniz gibi bir zaman kavramına sahipsiniz. Çalışan kadınlardan daha da avantajlısınız demektir bu. Çünkü onlar günün belli zamanları ve hatta haftanın sade belli zamanları yürüyüş yapabilmektedirler. Ama sizin böyle bir sorunuz yoktur. Sabah akşam ve hatta elinizde böyle bir imkân ya a içinizde böyle bir istek varsa öğlenleri de koşabilirsiniz.

Koşmak ile beraber tüm vücudunuz hareket eder. Ve aslında olmasını istediğiniz en iyi şekillere de koşmak ile kavuşabilirsiniz.
* Dengeli ve sağlıklı beslenmek için kendinizi test etmelisiniz. Yemek yeme sisteminizi ve varsa yemek yeme konusundaki zorlu yanlış hatalarınızı düzeltmelisiniz.

Sitenin Meleği.