Hafif Beslenen Hafif Kalır !

Form tutmak özellikle yaz aylarında zordur. Form tutmayı çok istersiniz çok amaçlarsınız çünkü. Güzel olmak ve güzel görünmek istersiniz. Fazla kilolarınız olmasın. Bikinilerinizin içinde daha da güzel ve kusursuz görünmek kulağa nasıl geliyor? Mükemmel değil mi? Hepimiz isteriz bunu; yaz tatilimizde çekici ve güzel bir vücudumuzun olmasını bu güzel vücudumuzla eşimizin ya da erkek arkadaşımızın dikkatini çekmeyi yoksa aday erkeklerin olması onları etkilemek için muhteşem bir de yol.

DUŞ ALIN!

Spordan sonra da ve gerekse de her sıcakladığınız da terlediğinizde duş alın. Duşlarınız kısa olsun ama kısa olduğu kadar da verimli olsun. Bu verimi siz su kaybı olarak da karşılığını görürsünüz. Erittiğiniz yağların keyfini duşla çıkarın ve duşta gerçek Portobet keyfini tadını çıkarın. Tatildeyseniz de havuzda bu gereksiniminizi giderebilirsiniz.

AZ YEMEK YİYİN! AMA SIK OLSUN!

Yemeklerinizi sıklıkla yerken az da olmasına özen gösterin. Tatildeyken genelde bir düzen içersinde beslenmelerimiz gerçekleşir. Otellerde belirli saat aralıklarında yemekler vardır. Bu saatlere uymak da fayda var. Yemeklerinizi düzenli olarak yedikten sonra form tutmaya da bir artıyı alır sırtınıza devam edersiniz. Yemekler yensin de sonrasında istediğinizi yapın ve istediğiniz gibi tadını çıkarın tatilin! Denizin! Güneşin! Sahilin!

HAFİF BESLENİN!

Hafif beslenin hafif şeyler tüketin. Her zaman daha da özen göstermeniz gereken bir konudur bu. Tatlılarda olsun ara yemeklerde olsun hafif olanları tercih edin. Çok yağlılardan uzak durun. Kendinizi ağır olan tatlılardan da uzak tutun. Alacağınız kiloları ve tatilinizdeki olabilecek kötü görünümlere karşı bunlara dikkat edin.

Sitenin Meleği.